Погіршення динаміки захворюваності на COVID-19

Дата: 01.11.2021 19:38

Краматорська районна державна  адміністрація повідомляє, що динаміка захворюваності на COVID-19 на Донеччині щодня погіршується.

Разом зі збільшенням кількості нових випадків COVID-19, підвищується і відсоток госпіталізованих.

Більшість госпіталізованих потребують кисневої підтримки, деякі пацієнти знаходяться в палатах інтенсивної терапії.

На жаль, за останній місяць збільшилась кількість летальних випадків, і ці громадяни були не вакциновані.

Наразі в області склалась критична ситуація з завантаженістю ліжко місць в лікарнях. Більше ніж 90% зайнято ковідних ліжок. Ресурс нових ліжко місць майже вичерпаний.

Наголошуємо, що єдиним методом захисту від коронавірусної інфекції залишається вакцинація. Але при стрімкому зростанні захворюновасті  темпи вакцинальної кампанії вкрай незадовільні.

Для того, щоб утворився колективний імунітет, має бути щеплено 75-80 % населення нашого регіону!