Краматорська районна державна адміністрація вітає мешканців району з Днем автомобільного транспорту та дорожнього господарства

Дата: 31.10.2021 09:57

Свято працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства об’єднало між собою професіоналів й автолюбителів, усіх, хто вдень і вночі працює на громадському, легковому та вантажному транспорті, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом.

Бажаємо, щоб ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносила вам лише радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи.

Здоров’я, добробуту вам і вашим рідним!