Оголошено проведення обласного конкурсу «Волонтер Донеччини»

Дата: 27.10.2021 14:00

З метою популяризації волонтерського руху та відзначення фізичних осіб та громадських об’єднань, які зареєстровані на території Донецької області, та протягом поточного року надавали волонтерську допомогу отримувачам на підконтрольній території Донецької області, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 23 жовтня 2018 року № 1283/5-18 «Про затвердження Порядку проведення обласного конкурсу «Волонтер Донеччини»» (зі змінами), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 31 жовтня 2018 року за № 250/2692 (зі змінами), оголошено проведення обласного конкурсу «Волонтер Донеччини» у 2021 році.

Переможці конкурсу визначаються за наступними номінаціями:

1) допомога, надана мешканцям Донецької області під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2;

2) формування здорового способу життя та профілактика негативних явищ;

3) надання допомоги учасникам АТО/ООС та членам сімей загиблих (тих, які пропали безвісти) військовослужбовців;

4) культурно-мистецьке, спортивне волонтерство;

5) екологічне волонтерство.

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 19 листопада 2021 року.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланнямhttps://inform.dn.gov.ua/prozora-vlada/gromadyanske-suspilstvo/konkursi/volonter-donechchini