Впровадження механізму закупівлі послуг притулку для осіб, постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства

Дата: 27.10.2021 10:58

26 жовтня 2021 року відбувся робочий семінар під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної на тему «Впровадження механізму закупівлі послуг притулку для осіб, постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства, для громад Бахмутського та Краматорського районів».

До участі у семінарі були запрошені уповноважені особи, які відповідають за реалізацію заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова та працівники відділу культури, сім’ї, молоді та спорту взяли участь у онлайн заході.