Керівництво Краматорської райдержадміністрації відвідали з робочим візитом Бахмутський район

Дата: 07.10.2021 15:05

Керівництво Краматорської райдержадміністрації спільно з іншими районами Донеччини розпочали робочий візит до Бахмутського району.
Захід відбувається за участі голови Краматорської РДА Андрія Панкова, заступників голови райдержадміністрації Сергія Боєвського, Вікторії Набокової та Юрія Люльки.

Раніше відповідні візити вже відбулись на території Маріупольського та Волноваського районів. Головна мета яких - формування сталої співпраці та якісні комунікації у різних сферах життєдіяльності районів — освіта, медицина, культура та спорт, земельні відносини, житлово-комунальне господарство, екологія тощо.
#краматорськ_рда #краматорськ_інфо

Фотоматеріали: Маріупольська РДА.