УВАГА!!! ЗАПРОШЕННЯ

Дата: 07.10.2021 11:50

Запрошуємо  до професійної орієнтації та вироблення необхідних знань, соціалізації та адаптації до суспільства, поліпшення фізичного та психологічного стану шляхом професійного навчання учасників АТО з інвалідністю

Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Краматорської райдержадміністрації повідомляє, що Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації спільно з ГО «Союз ветеранів АТО з інвалідністю», у співпраці з КЗ «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», КЗ «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги, реабілітації», ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» розпочинає реалізацію 2-х проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю:

1. Проєкт «Професія для життя» розрахований на 18 осіб з числа учасників АТО з інвалідністю та реалізовуватиметься протягом 31 дня. Під час реалізації проєкту учасники будуть поділені на 4 навчальні групи, у яких пройдуть навчання за обраними спеціальностями:

-«Озеленювач»;

-«Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків»;

-«Касир торгівельного залу»;

-«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Засвоєння навчального матеріалу забезпечить учасників проєкту необхідними професійними знаннями, уміннями та навичками.

Реабілітаційні заходи включають в себе:

- заняття ЛФК;

- сеанси массажу;

- акваеробіку;

- заняття з психологічної просвіти;

- заходи з соціальної адаптації;

- отримання юридичної допомоги.

2. Програма «Повернувся з АТО – повернись до життя» розрахована на 25 осіб з числа учасників АТО з інвалідністю та реалізовуватиметься протягом 46 днів. Під час реалізації проєкту учасники будуть поділені на 4 навчальні групи, у яких пройдуть навчання за обраними спеціальностями:

-«Озеленювач»;

-«Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків»;

-«Касир торгівельного залу»;

-«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Реабілітаційні заходи включають в себе:

- заняття ЛФК;

- сеанси массажу;

- заняття з психологічної просвіти;

- заходи з соціальної адаптації;

- отримання юридичної допомоги.

Вищезазначені проекти будуть реалізовуватись на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений Гай» (м. Святогірськ, вул. Курортна, 13). Заїзд учасників розпочнеться 18 жовтня 2021 року.

Учасникам проєктів при собі необхідно мати:

• паспорт (оригінал);
  • пенсійне посвідчення (оригінал і копію);
  • довідку від сімейного лікаря про епідоточення;
  • індивідуальна програма реабілітації інваліда (ІПР (копію));
  • довідку до акту огляду медико-соціальною експертною комісією (МСЕК, (оригінал і копію));
  • довідку про одне щеплення або чинний (72 години) негативний ПЛР-/експрес-тест.

Звертаємо вашу увагу, що до участі у проєктах запрошуються учасники з інвалідністю виключно у стадії рецесії або при відсутності загроз гострого стану, які не потребують невідкладної медичної допомоги.

Контактні особи: Кузьменко Ігор Анатолійович – тел. +380503265542, Гаврильченко Едуард Олександрович – тел. +380506444546.