Голова Краматорської районної адміністрації Андрій Панков разом з заступниками голови райдержадміністрації Сергієм Боєвським, Вікторією Набоковою та Юрієм Люлькою взяли участь  у навчаннях із захисту населення від надзвичайних ситуацій

Дата: 06.10.2021 15:32

Захід відбувся за участі голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Донецької області Павла Кириленка, представників ДСНС області та районних державних адміністрацій інших районів.

Під час навчань відбулось вдосконалення навичок у сфері цивільного захисту – обов’язкової умови для успішної боротьби із надзвичайними ситуаціями, та подолання їх наслідків, особливо в умовах воєнних дій. Було відпрацьовано злагоджену взаємодію між рятувальниками, органами місцевого самоврядування і державної влади.

Пожежі та інші надзвичайні ситуації становлять велику небезпеку навіть у мирний час. Але війна робить ризики ще вищими. Тому всі, від кого це залежить, мають бути готовими до швидких та ефективних дій

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо

За матеріалами Донецької облдержадміністрації