Голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков провів апаратну нараду в режимі онлайн

Дата: 05.10.2021 13:04

05.10.2021 голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков провів апаратну нараду в режимі онлайн. В нараді приймали участь заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів, управлінь та служби райдержадміністрації.

Першим питанням Порядку денного наради заслухали «Стан розгляду звернень громадян в Краматорській райдержадміністрації та виконання контрольних документів». Доповіла начальник управління документообігу, контролю, по роботі зі зверненнями громадян та організаційного забезпечення Тетяна Кириченко.

По другому питанню заслухали начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олену Міляновську, яка доповіла про забезпечення функціонування базової мережі закладів культури на території об’єднаних територіальних громад Краматорського району.
Присутні також обговорили організаційні питання щодо заходів святкування Дня захисників і захисниць України.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо