Дата: 04.10.2021 14:58

1 жовтня під головуванням першого заступника голови Краматорської райдержадміністрації Сергія Боєвського відбулась нарада із заступниками голови райдержадміністрації Вікторією Набоковою та Юрієм Люлькою, начальниками відділів, управлінь та служб райдержадміністрації.

На нараді було обговорено питання стану захворюваності на COVID-19 у Донецькій області й Краматорському районі та необхідність вакцинації державних службовців. Затверджено план заходів з вакцинування працівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо