Наземне українське телебачення в цифровому форматі
За оперативними даними Українського державного центру радіочастот практично всі населені пункти області знаходяться в зоні впевненого приймання наземного українського телебачення.
Найчастіше неправильно розгорнута антена, або висота її установки є причиною повної відсутності або перешкод при прийманні україномовного телесигналу.
Для отримання впевненого приймання сигналу цифрового телемовлення DVB-Т2, необхідно виконати наступні технічні умови:
Використовувати направлену антену з коефіцієнтом підсилення не менш ніж 10 dB.
Приймальна антена повинна знаходитись на трубоподібній або автономній вежі на висоті, яка забезпечує пряму видимість в напрямку обраного передавача ефірного ЦТМ DVB-Т2 над наявними прилеглими будівлями та елементами рельєфу що домінують (насипами, деревами тощо), зазвичай, 10 метрів - є достатньою висотою.
Використовувати сучасні телевізори з функцією підтримки стандарту DVB-Т2. Якщо стандарт DVB-Т2 в телевізорі не підтримується, то рекомендується: придбати спеціальну приставку (тюнер) ефірного телебачення з підтримкою стандарту DVB-Т2.
Більш детально про зазначені рекомендації та приклади розташування антени можна ознайомитись на офіційному сайті Українського державного центру радіочастот у розділі «Консультативний центр», або за посиланням: http://surl.li/abzmw
#краматорськ_рда #краматорськ_інфо