Вітання!

Дата: 04.10.2021 12:21

Краматорська райдержадміністрація вітає голову Маріупольської райдержадміністрації

Наталію Букрєєву з Днем народження!

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, в серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею! Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи на благо нашої славної Донеччини!
   Нехай кожен новий день Вашого життя приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм.

З повагою та найкращими побажаннями
Краматорська районна державна адміністрація

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо