День територіальної оборони

Дата: 04.10.2021 10:49

Перший заступник голови Краматорської райдержадміністрації Сергій Боєвський 2 жовтня взяв участь в урочистостях на честь Дня територіальної оборони в Україні, який відзначається згідно з Указом Президента України №417/2020 від 30.09.2020 року щороку у першу неділю жовтня.

У заході також взяли участь командування та особливий склад 106 окремого батальйону комплектування та соціальної підтримки військової частини А7272, начальник територіального центру комплектування та соціальної підтримки Краматорського районного територіального центру полковник Володимир Притков.

Цей День запроваджено з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій, а також підкреслити високу роль територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо