Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2021 09:31

За ініціативи ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.
Згідно з міжнародною класифікацією, людиною похилого віку вважається особа, яка досягла 65 років. Таких людей в усьому світі близько 700 мільйонів, а це майже кожна десята людина на Землі.

Літній вік людини надає їй перевагу перед молоддю! І мова зовсім не про сили й енергію, які властиві молодому поколінню, а про досвід і терпіння, наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальну гнучкість й толерантність літніх людей.

У Міжнародний день людей похилого віку хочемо, перш за все, висловити літнім людям свою повагу і шану, а також побажати посмішок, добра і людського тепла. Нехай кожен з вас буде обдарований увагою і розумінням рідних, турботою і любов'ю. Довгих вам років життя, здоров’я і миру в душі, поваги, достатку і добробуту!
#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо