Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2021 13:01

Сьогодні в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

У ХХІ столітті вільний обмін і доступ до інформації є одним із головних пріоритетів, що об’єктивно ставить професію бібліотекаря у перший ряд найнеобхідніших та актуальних. Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. Бібліотеки як скарбниці знань та інформації активно впливають на процеси розвитку економіки, науки, освіти, культури, стають центрами місцевої активності.

Сподіваємося, що День бібліотек – свято не лише для бібліотечних працівників, але й для усіх читачів. Бажаємо бібліотекарям завжди залишатися лідерами модернізації українського бібліотечного сектору та наполегливо рухатися до поставлених цілей. Миру вам, натхнення, успіхів, добробуту і злагоди.

Зі святом – Всеукраїнським днем бібліотек!
#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо