30 вересня в Україні відзначається День усиновлення

Дата: 30.09.2021 12:59

Усиновлення – не просте батьківство. Це – велика відповідальність, побудована на милосерді та доброті. Усиновивши чи взявши дитину під опіку, утворивши прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, батьки стають взірцем людяності та відповідальності. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану суспільства.

Краматорська райдержадміністрація висловлює велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі. Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а всі найзаповітніші мрії та сподівання обов’язково здійсняться! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо