Голова Краматорської РДА Андрій Панков та його перший заступник Сергій Боєвський взяли участь у навчаннях територіальної оборони на Білосарайській Косі

Дата: 29.09.2021 16:04

Сьогодні голова Краматорської РДА Андрій Панков та його перший заступник Сергій Боєвський взяли участь у навчаннях територіальної оборони на Білосарайській Косі у Маріупольському районі. Під час навчань загони тероборони вчилися давати відсіч ворогу у разі нападу з моря.

Це вже третій етап навчань – тактичний. Його завдання – відпрацювати налагоджену взаємодію між військовиками, правоохоронцями та органами місцевого самоврядування. Всього ж навчання поділені на чотири етапи, в яких беруть участь близько 800 військовозобов'язаних та резервістів.

Проведення цих навчань дозволить підвищити рівень підготовки тероборони й забезпечити чіткість та злагодженість дій у разі виникнення гострої ситуації.
За матеріалами офіційного сайту ДонОДА.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо