Відбулась нарада з питань реорганізації Слов’янської райдержадміністрації.

Дата: 27.09.2021 13:52

27 вересня під головуванням Андрія Панкова, голови Краматорської райдержадміністрації відбулась нарада з представниками комісій з реорганізації відділів, управлінь, служби Слов’янської райдержадміністрації.

В нараді взяли участь заступники голови Краматорської райдержадміністрації, начальники відділів управлінь та служби, а також керівники та бухгалтери комісій з реорганізації.

Голови комісій доповіли про стан підготовки та передачі документів на зберігання до архівного відділу райдержадміністрації та проведення перевірок відповідними організаціями. Під час наради були з’ясовані основні проблемні питання, що виникли в ході проведення процедури припинення юридичних осіб.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо