22 вересня - Всесвітній День без автомобіля (World Car Free-Day)

Дата: 22.09.2021 10:30

Велика кількість машин вже досить давно є глобальною проблемою. Щоразу, заводячи двигун автомобіля, ви прискорюєте зміну клімату – адже СО2 переважає серед інших парникових газів, що посилюють здатність атмосфери утримувати тепло. Наслідки глобальної зміни клімату добре помітні вже зараз.

Цього дня автомобілістам і мотоциклістам пропонується хоча б на добу відмовитися від використання приватного транспортного засобу на користь громадського транспорту, їзди на велосипеді або пішої ходи.

В акції «День без автомобіля» щороку беруть участь понад 100 мільйонів людей у близько 2 тис. міст світу.

Краматорська райдержадміністрація закликає долучитись та підтримати ініціативу скорочення використання автомобілів усіх небайдужих – утриматися від використання автомобіля хоча б на один день.