21 вересня відзначається Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2021 13:17

21 вересня, за рішенням ООН, відзначається Міжнародний день миру

Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.

У 2014 році Україна зазнала військового вторгнення з боку Російської Федерації. Агресор анексував Кримський півострів і почав бойові дії на східних територіях Луганської та Донецької області. Були вбиті й покалічені тисячі українських громадян. Мільйони людей з окупованих агресором українських територій стали біженцями й вимушеними переселенцями.

З того моменту жоден із днів в Україні не був «Днем миру» ... але мир обов’язково повернеться, як і Крим та схід України!

Бажаємо всім мирного неба над головою та світу без агресії, війни та насильства!

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо