Під головуванням Андрія Панкова - голови Краматорської райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

Дата: 21.09.2021 11:58

21.09.2021 під головуванням Андрія Панкова  - голови Краматорської райдержадміністрації відбулась апаратна нарада із начальниками відділів, управлінь та служби райдержадміністрації.

Першим питанням  Порядку денного наради заслухали «Про організацію роботи щодо призначення субсидій на житлово- комунальні послуги». Доповіла начальник управління соціального захисту населення
Ольга Патрікєєва.

По другому питанню заслухали начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, екології та архітектури  райдержадміністрації Романа Сімашова, який доповів«Про стан виконання заходів з підготовки об’єктівжитлово-комунального господарства та соціальної сфери Краматорського району до роботи в осінньо – зимовий період 2021-2022 років».

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності активізації роботи з підготовки об’єктів соціальної сфери в громадах Краматорського району до опалювального періоду.

З третього питання «Про загальний механізм підготовки та розміщення інформації про діяльність структурних підрозділів райдержадміністрації в соціальних мережах. Про сприяння структурними підрозділамирайдержадміністрації збільшенню аудиторії читачів та підписників інформаційних каналів райдержадміністрації» доповіла начальник відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю  райдержадміністрації Інна Сорокіна.