18 вересня в Україні відзначається День фармацевтичного працівника

Дата: 18.09.2021 13:21

За офіційними даними, в Україні функціонує близько 10 тисяч аптек, понад 5 тисяч аптечних пунктів і понад 6 тисяч аптечних кіосків – усього у понад 5000 фармацевтичних організаціях фармацевтичної галузі України працюють понад 350 тисяч осіб. Робота фармацевтів є вкрай важливою для людей.

Краматорська районна державна адміністрація вітає з професійним святом фармацевтичних працівників Краматорського району. Бажаємо вам натхнення в роботі та нових досягнень. Від цього залежить не тільки розвиток галузі, а й життя практично кожної людини. Адже кожен із нас використовує вашу продукцію та ваші послуги. Від ваших здобутків та професіоналізму залежить наше здоров’я, а часом – і саме життя. Зі святом!

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо