Краматорський район долучився до всесвітньої акції «Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 18.09.2021 14:05

Голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков, його перший заступник Сергій Боєвський, керівник апарату РДА Катерина Кузнецова та молодь райдержадміністрації долучилися до всесвітньої акції «Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

«World Cleanup Day» - це щорічна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та доброустрою територій, яка проводиться Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним молодіжним рухом «Let’s Do It World».

До всесвітньої акції активно долучились громади Краматорського району. Наразі Краматорськ, Лиман, Дружківка, Костянтинівка, Черкаське, Іллінівка,  Миколаївка,Олександрівка вже завершили прибирання на території своїх громад, інші територіальні громади Краматорського району продовжують свою участь у  «World Cleanup Day». Дякуємо всім учасникам за долучення до благоустрою нашого району.

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо