Відбулась нарада з окремих питань цивільного захисту

Дата: 17.09.2021 17:35

17 вересня відбулася нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна у режимі відеоконференції.

У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Боєвський, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Міляновська та головний спеціаліст відділу оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Ірина Бутиліна.

На нараді були розглянуті питання про стан виконання заходів щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь, а також питання реалізації проєкту придбання мультифункціональних спортивних майданчиків у територіальних громадах Донецької області в рамках програми Президента України «ЗДОРОВА УКРАЇНА».

#краматорськ_інфо #краматорськ_рда