Відбулось засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

Дата: 17.09.2021 11:50

Краматорською районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо дотримання прав громадян України на альтернативну (невійськову) службу, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням, і вони належать до діючих релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.1999 № 2066.

З цією метою 16 вересня 2021 року під головуванням заступника голови Краматорської райдержадміністрації Юрія Люльки відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби, за результатами якого комісією прийняті рішення про направлення громадянина на альтернативну (невійськову) службу, який проживає у м. Дружківка та про продовження строку проходження альтернативної (невійськової) служби на невідпрацьований час громадянином, який проходить службу на підприємстві м. Костянтинівка.

#краматорськ_інфо #краматорськ_рда