Вітаємо з Днем працівника цивільного захисту України (День рятівника)

Дата: 17.09.2021 09:00

17 вересня в Україні відзначають День працівника цивільного захисту України (День рятівника)

У цей день ми віддаємо шану людям, які стоять на сторожі життя та безпеки інших. Це професійне свято людей кількох професій – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, спеціальних підрозділів. Це день, коли ми вшановуємо співвітчизників, які зробили вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Всі, хто обрав професію рятівника, ви рятуєте чужі життя та здоров'я, при цьому часто забуваючи про себе. Ваша робота - це справжня місія. Бути рятівником - це покликання. Міцного вам здоров'я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці. Зі святом!

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо