Дата: 16.09.2021 16:10

16 вересня під головуванням першого заступника райдержадміністрації Сергія Боєвського, за участі заступника голови РДА Юрії Люльки та керівника апарату РДА Катерини Кузнецової, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації .

На нараді було розглянуто доручення голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленко стосовно забезпечення послідовної ефективної та раціональної роботи з виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку територій громад Краматорського району, програм охорони довкілля, інших цільових програм реалізації державної регіональної політики, державної політики у сфері розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою. Також на нараді було напрацьовано загальний механізм щодо налагодження цієї роботи та налагодження взаємодії зі структурними підрозділами облдержадміністрації.

Окремо розглянуто питання запровадження підготовки та надання обласній державній адміністрації узагальненої інформації, матеріалів, необхідних для реалізації галузевих повноважень облдержадміністрації, інформації щодо діяльності органів територіальних громад Краматорського районну.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо