Відбулось засідання президії Краматорської районної ради

Дата: 14.09.2021 16:00

14 вересня голова Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков взяв участь в засіданні президії Краматорської районної ради.

Засідання відбулось під головуванням голови районної ради Сергія Моховика та за участі першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Боєвського, заступника голови РДА Юрія Люльки, керівників фінансового та соціально-економічного підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання було презентовано проєкт Програми економічного і соціального розвитку Краматорського району на 2021 рік.

До відома! Президія - новий дорадчий орган районної ради, створений для вироблення узгоджених пропозицій і рекомендацій з основних питань діяльності районної ради, координації роботи постійних депутатських комісій, розгляду питань поточної роботи районної ради в період між сесіями

Фото: Краматорська районна рада.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо