Вітаємо з Днем танкіста

Дата: 12.09.2021 13:00

В Україні сьогодні, 12 вересня, відзначають День танкіста — свято військовослужбовців танкових військ та працівників танкобудівної галузі України

Українські воїни-танкісти героїчно проявили себе під час всіх воєн минулого сторіччя та під час російсько-української війни, яка триває на сході країни зараз. Свій патріотизм, професіоналізм та майстерність українські воїни-танкісти підтвердили під час оборони Донецького аеропорту, в боях за Луганський аеропорт, під Дебальцево, в інших «гарячих точках» Донеччини та Луганщини.

Серед учасників російсько-української війни - Героїв України — чотири воїни-танкісти: підполковник Євген Межевікін, капітан Василь Божок, підполковник Іван Вінник та ушанований цим високим званням посмертно капітан Олександр Лавренко.

Краматорська райдержадміністрація вітає всіх воїнів-танкістів та працівників танкобудівної галузі України з професійним святом!

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо