Вітаємо з Днем працівників нафтогазового комплексу і паливної промисловості

Дата: 12.09.2021 11:00

Сьогодні, 12 вересня, в Україні відзначають День працівників нафтогазового комплексу і паливної промисловості

Перший видобуток нафти в промислових масштабах в Україні відбувся ще в XVIII столітті. Вже до 1909 року в районі Прикарпатських родовищ видобувалося близько двох мільйонів тонн чорного золота. Українська газовидобувна промисловість взяла свій початок з 1924 року, коли в експлуатацію було введено Дашавське газове родовище і закінчено будівництво першого українського газопроводу Дашава - Стрий. Найбільш інтенсивний розвиток газової та нафтової галузі відбувся в післявоєнні роки й був пов’язаний з відкриттям промислових запасів газу та нафти в Причорноморсько-Кримської газоносної області, а також в регіонах Дніпровсько-Донецької западини та Прикарпаття.

У професійне свято українських нафтовиків і газовиків Краматорська райдержадміністрація приєднується до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою діяльність з цією нелегкою працею і бажає міцного здоров’я, впевнених успіхів і досягнень на професійній ниві, великого щастя та невгамовної енергії! Зі святом!

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо