Визначені переможці районного фотоконкурсу «Обличчя моєї громади»

Дата: 09.09.2021 10:02

До 30-річчя незалежності України з 15 червня по 15 серпня 2021 року на території Краматорського району проходив фотоконкурс «Обличчя моєї громади». Конкурс організовано Краматорською райдержадміністрацією з метою візуально ознайомити громадськість з історією, культурними, знаковими фактами та подіями, видатними мешканцями територіальних громад Краматорського району.

Для участі в чотирьох номінаціях конкурсу учасники надіслали 310 фоторобіт. У конкурсі взяли участь 18 мешканців територіальних громад Краматорського району, а також колектив закладу дошкільної освіти №25 «Радість» Новодонецької селищної ради Донецької області.

В конкурсі взяли участь: Ольга Погосова (Костянтинівська ТГ), Ганна Соколова (Черкаська ТГ), Тетяна Воробйова (Святогірська ТГ), Катерина Падалка (Черкаська ТГ), Юлія Зацепіло (Святогірська ТГ), Рима Коновалова (Святогірська ТГ), Євгенія Захарова (Костянтинівська ТГ), Вікторія Золотарьова (Святогірська ТГ), Поліна Падалка (Черкаська ТГ Г), Анастасія Лубинець (Черкаська ТГ), Світлана Садова (Краматорська ТГ), Анастасія Ніконова (Костянтинівська ТГ), Сергій Редько (Краматорська ТГ), Михайло Мілян (Костянтинівська ТГ), Інна Бікмєєва (Новодонецька ТГ), Єва Випирайло (Черкаська ТГ), Микита Сироватка (Черкаська ТГ), Оксана Кіріяк (Костянтинівська ТГ).

В номінації «Неперевершені краєвиди моєї громади» кращими роботами  визнані роботи Євгенії Захарової, Вікторії Золотарьової, Анастасії Лубинець, Катерини Падалки, Світлани Садової, Микити Сироватки. Переможцем в цій номінації визнано Євгенію Захарову.

Кращими роботами в номінації «Місце сили та натхнення» визнані роботи Єви Випирайло, Анастасії Лубинець, Анастасії Ніконової, Ольги Погосової, Ганни Соколової. Переможець в цій номінації Ганна Соколова.

Кращими роботами в номінації «Жива історія та емоційна спадщина» визнані роботи Вікторії Золотарьової, Лубинець Анастасії, Падалка Катерини, Падалка Поліни, Коновалової Рими, Соколової Ганни. Переможець фотоконкурсу в номінації Поліна Падалка.

Кращими роботами в номінації «Ми молоді. Ми вільні» визнані роботи Тетяни Воробйової, Євгенії Захарової, Юлії Зацепіло, Вікторії Золотарьової, Катерини Падалка, Поліни Падалка, Ганни Соколової. Переможець фотоконкурсу в номінації Вікторія Золотарьова.

Вітаємо номінантів та переможців конкурсу!

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо