Анонс заходів до Дня народження міст Слов'янська, Лиману та Дружківки

Дата: 07.09.2021 16:20

У суботу, 11 вересня, три міста Краматорського району відзначать свої дні народження. Слов’янську виповниться 376 років, Лиману — 354, а Дружківці — 240 років.

З цієї нагоди у територіальних громадах на День міста заплановані святкові заходи, які зацікавлять мешканців та гостей міст – це спортивні змагання, дискотеки, конкурси, розваги для дітей та, звісно ж, святкові концерти за участю відомих артистів.

Також у цей день в Олександрівській територіальній громаді Краматорського району о 9 годині ранку у парку “Ювілейний” розпочнеться грандіозний фестиваль “Олександрівщина ярмаркує”. В програмі фестивалю ГастроFest та бескоштовне частування, танцювальний марафон та АГРОбатл, простір майстрів традиційних ремесел та містечко солом’яних фігур, ярмаркові розваги та овочево-фруктові фотозони, конкурс “Кращій сніп урожаю 2021” та ярмарок продукції сільського господарства, виступи зірок української естради.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо