Заступник голови Краматорської райдержадміністрації Юрій Люлька привітав Костянтинівську територіальну громаду з Днем міста.

Дата: 05.09.2021 13:15

Напередодні свята держслужбовці району стали переможцями обласної спартакіади, тому під час урочистої церемонії нагородження Юрій Люлька вручив подяки від голови РДА Андрія Панкова учасникам збірної Краматорського району, які представляли Костянтинівську ТГ.

Краматорський район - новоутворена адміністративно-територіальна одиниця. В липні 2021 року район відзначив першу річницю створення, проте громади, що увійшли до його складу вже мають спільні досягнення. Згуртована робота - це запорука сталого розвитку району.

Зі святом, Костянтинівка!

Тільки вперед!