Відбулась відеоконференція з питань фізичної культури та спорту

Дата: 02.09.2021 15:55

Заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова та працівники відділу культури,сім’ї,молоді та спорту райдержадміністрації взяли участь у відеоконференції, яку проводило Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

Були розглянуті питання ефективності співпраці між управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації та органами управління фізичною культурою та спортом рад територіальних громад,райдержадміністрацій,військово-цивільних адміністрацій,питання підготовки та відзначення в громадах Донецької області Дня фізичної культури та спорту та інші питання.

#краматорськ_інфо #краматорськ_рда