Українці знов можуть подорожувати без обмежень до країн Європи. ЄС офіційно визнав українські COVID-сертифікати в застосунку Дія.

Дата: 25.08.2021 15:20

COVID-сертифікат — це документ у Дії, який підтверджує статус про вакцинацію.

Для того, щоб вакцинованій людині згенерувати сертифікат досить декілька кліків:

• оновити  застосунок у PlayMarket або AppStore
  • у Дії треба натиснути "Послуги", вибрати пункт "COVID-сертифікати" та "Згенерувати сертифікат".
  • Дія.Підписом потрібно підписати заяву на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) до Дії.

Сертифікат діятиме впродовж 180 днів, з моменту отримання повного курсу вакцинації. Перевірити дійсність COVID-сертифіката можна буде за QR-кодом. Ваші медичні і персональні дані не передаються в інші країни і розміщені тільки у вашому телефоні та в ЕСОЗ.

Проєкт реалізований за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Академії електронного урядування Естонії в межах проєкту «EU4DigitalUA: Інтероперабельність, е-послуги та кібербезпека» і Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо