24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – 30-річчя Незалежності.

Дата: 24.08.2021 09:40

Це свято встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю. Саме цього дня розпочався відлік нового етапу розвитку демократичної сучасної Української держави.

Українці продовжують боротьбу за власну свободу та незалежність. Тож попереду – велика робота з об’єднання зусиль для подальшої розбудови держави, розвитку громадянського суспільства та консолідації нації, відстоювання територіальної цілісності держави.

Краматорська районна державна адміністрація вітає громади Краматорського району з Днем Незалежності України! Спокою у серці, радості у душі та розквіту нашої держави. Нехай це свято несе мир та добро у ваш родинний дім.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо