Відбулись районні урочистості до Дня Незалежності України

Дата: 20.08.2021 22:20

20 серпня у селі Сергіївка Андріївської територіальної громади Краматорського району відбувся перший святковий районний захід присвячений  тридцятій річниці Незалежності України.

У святковому заході взяли участь керівництво райдержадміністрації та районної ради, керівники та представники 12 громад району. В програмі святковий концерт творчих колективів громад та нагородження представників громад району які зробили значний внесок в розвиток Незалежності нашої країни. Представники громад отримали подяки та почесні грамоти від голови Краматорської РДА Андрія Панкова та голови Краматорської районної ради Сергія Маховика.

Краматорська РДА дякує всім, хто долучився до заходу та вітає з прийдешніми святами - Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Слава Україні!

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо