Обережно КАРДИНГ

Дата: 12.08.2021 12:25

Зі зростанням популярності та необхідності робити покупки онлайн ще більш активізувався такий від шахрайства як кардинг.

Кардинг - це вид шахрайства, при якому хакери роблять операцію з використанням платіжної картки без участі її власника. Для проведення операцій з вашою карткою досить мати номер карти, термін дії обслуговування і тризначний CVV-код.

За видом злому кардинг буває двох типів: атака з фізичним доступом до карти або банкомату та дистанційна атака.

У першому випадку застосовується прилад для скімінгу, де крадіжка даних карт можлива за допомогою мініатюрного пристрою, що кріпиться до банкомата, або бере участь співробітники банку.

У разі дистанційній атаці дані карт можуть бути викрадені будь-яким способом - знахідка втраченого пластика, відкладення їх на знімку, фішинг (користувач переходить на сайт-підробку і сам їх вказує, думаючи, що купує товар або послугу).

Для того, щоб зменшити ризик стати жертвою ви можете:

Використовувати антивіруси.

Постійно оновлювати ПО пристрою.

Не переходити за посиланнями та не завантажуйте прикріплені файли від невідомих джерел;

Увімкнути повідомлення від мобільних банків.

І найважливіше, ні в якому разі не повідомляйте дані ваших карток незнайомим особам та не публікуйте такі дані у мережі Інтернет

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо