День молоді в Україні

Дата: 12.08.2021 11:00

В Україні традиційно День молоді святкують в останню неділю червня. Починаючи з 2022 року, відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського, це свято відзначатимуть разом з усім світом — 12 серпня, у Міжнародний день молоді.

Цікаві факти

Згідно з класифікацією ООН, молодими вважаються люди у віці від 15 до 24 років. Однак ВООЗ вважає, що молодість триває довше – з 18 до 44 років.

Сучасні молоді люди діляться на покоління міленіалів і зумерів. Міленіали старше, зумерів на 20 років. Зумери - перше покоління, яке не знало часу без комп'ютерів і смартфонів.

У молоді кліпове мислення. Згідно з дослідженнями корпорації Microsoft в 2015 році, сучасні молоді люди втрачають свою концентрацію вже через 8 секунд після читання. Тепер пошук відповідей на питання знизився до декількох секунд.

Найбільше молодих людей проживає в країнах Азії. Менше - у Західній Європі та Японії.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо