Оперативна ситуація по області станом на ранок 21 жовтня

Дата: 21.10.2024 13:13

Волноваський район. У Богоявленці Вугледарської громади зруйновано будинок.

Покровський район. У Кураховому поранено людину, пошкоджено 3 багатоповерхівки і численні приватні будинки; в Іллінці і Новоселидівці поранено по 1 людині; у Дачному пошкоджено 5 будинків, ще 3 — у Курахівці. У Покровську пошкоджено 4 будинки і крамницю, у Шевченку пошкоджено адмінбудівлю, крамницю і соціальний заклад; у Новотроїцькому пошкоджено 3 адмінбудівлі і будинок. У Мирнограді пошкоджено 8 будинків.

Краматорський район. У Миколаївці Костянтинівської громади пошкоджено будинок.

Бахмутський район. У Сіверську авіабомбою зруйновано 3 гаражі. У Часовоярській громаді пошкоджені 7 приватних будинків, багатоповерхівка і 3 промислові будівлі.

Всього за добу росіяни 19 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 81 людину, у тому числі 15 дітей.