Дата: 26.10.2021 11:40

За ініціативи ГО «Український жіночий фонд» та ГО «Ла Страда-Україна», за участю Урядової уповноваженої з питань гендерної політики 25 та 26 жовтня 2021 року був проведений  онлайн-захід з представлення публікації  «Що сказати тим, хто має сумніви в необхідності ратифікації Стамбульської конвенції» та  онлайн-дискусія «Як ратифікації Стамбульської конвенції посилить захист постраждалих від гендерно зумовленого насильства в Україні».

Розглядалися питання щодо підтримки ратифікації Україною Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами, адвокаційних ініціатив громадських жіночих організацій та їх потенціалу в посиленні національних механізмів забезпечення гендерної рівності. Працівники відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Краматорської райдержадміністрації прийняли участь у онлайн-заходах.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо