27 Червня, 2022 р., 09:36
Розпочалася сто двадцять четверта доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
26 Червня, 2022 р., 19:39
Розпочав роботу додатковий канал зв’язку гарячої лінії Мінреінтеграції з кризових питань для громадян, які перебувають за кордоном або на тимчасово окупованих територіях.
26 Червня, 2022 р., 17:31
Чергова публікація корисних посилань та сервісів, а також роз’яснень до них:
26 Червня, 2022 р., 14:00
Краматорська районна державна адміністрація вітає з Днем народження начальника Дружківської міської військової адміністрації Сергія Боєвського.
26 Червня, 2022 р., 12:50
Обов'язком дорослих є не лише офлайн-безпека, а й онлайн-безпека дітей. Останнім часом у мережі активно поширюються новини про виявлення правоохоронцями випадків залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет. Діти можуть виконувати злочинні дії за різних обставин. Команда проєкту #stop_sexтинг розповідає про процес комунікації, а також як не допустити залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності.
26 Червня, 2022 р., 09:09
Розпочалася сто двадцять третя доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
25 Червня, 2022 р., 14:47
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, яке забезпечує виплату пенсій та державної соціальної допомоги людям, визнаним судом недієздатними та переміщеним у зв’язку зі збройною агресією російської федерації з регіонів, де тривають активні бойові дії, до більш безпечних регіонів.
25 Червня, 2022 р., 13:33
Урядові рішення. Підсумки засідання Кабінету Міністрів:
25 Червня, 2022 р., 11:39
Що відбулося протягом тижня в освіті і науці? Читайте у дайджесті Міністерства освіти і науки України:
25 Червня, 2022 р., 09:40
Розпочалася сто двадцять друга доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.