30 Червня, 2022 р., 09:42
Розпочалася сто двадцять сьома доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
29 Червня, 2022 р., 19:36
Сьогодні в французькому Ліоні Україна та Європейський Союз підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом.
29 Червня, 2022 р., 16:59
Запускається проєкт IT Generation, щоб українці могли здобути безоплатну та якісну ІТ-освіту. Це важливий проєкт для економіки країни, який реалізовуватиметься у декілька етапів:
29 Червня, 2022 р., 13:47
Після повномасштабного російського вторгнення майже третина українців були вимушені покинути свої домівки - Держава реагує на це, створюючи інституційні засади для допомоги внутрішньо переміщеним особам.
29 Червня, 2022 р., 12:03
Окупанти обстріляли 7 населених пунктів. Є вбиті та поранені мирні жителі.  Руйнувань зазнали  20 цивільних об’єктів – житлові будинки, школа, завод, агрофірма, підприємства, лінія електропередач.
29 Червня, 2022 р., 11:09
Президент Володимир Зеленський наголошує, що військово-політичне керівництво Російської Федерації розпочало війну не лише з Україною, а й з усім демократичним світом, тож у разі нашої поразки, програють усі країни, які декларують демократичні цінності. Про це він заявив в інтерв’ю американському телеканалу NBC.
29 Червня, 2022 р., 09:40
Розпочалася сто двадцять шоста доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
28 Червня, 2022 р., 18:16
Участь в урочистостях взяли голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков, його заступник Юрій Люлька, очільники районів, керівники громад та службовці військових адміністрацій.
28 Червня, 2022 р., 16:59
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з американським актором, кінорежисером, сценаристом і продюсером, лауреатом премії «Оскар» Шоном Пенном, який прибув до нашої країни для зйомок документального фільму.
28 Червня, 2022 р., 14:14
"12 квітня 2014 року Україна оголосила про проведення антитерористичної операції проти російсько-терористичних військ. То був перший день нашого збройного спротиву загарбникам.Це було 3000 днів тому", - таке звернення опублікував на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко.