02 Липня, 2022 р., 09:45
Розпочалася сто двадцять дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
01 Липня, 2022 р., 19:20
Центр протидії дезінформації при РНБО України пояснює як працює механізм ствердження у дезінформаційній кампанії.
01 Липня, 2022 р., 18:13
У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання. Якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
01 Липня, 2022 р., 14:20
Зараз росія продовжує поширювати величезну кількість дезінформації, фейків і маніпуляцій. Їхня мета — деморалізувати українців та дискредитувати ЗСУ. Щоб завадити планам агресора, Мінцифра продовжує боротьбу на інформаційному фронті. Фахівці не лише залучають людей до спільної боротьби, а й навчають українців протистояти російській брехні.
01 Липня, 2022 р., 14:08
1 липня ВРУ ухвалила закон щодо особливостей судового провадження у справах про встановлення факту народження або смерті в умовах воєнного чи надзвичайного стану та на тимчасово окупованих територіях (реєстр. № 7310).
01 Липня, 2022 р., 11:03
Після перемоги над російським агресором Україна справедливо має стати членом Європейського Союзу, адже дорого платить за захист свободи та європейських цінностей. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час онлайн-спілкування з учасниками фестивалю 4GameChangers, що відбувся у Відні (Австрія).
01 Липня, 2022 р., 09:36
Розпочалася сто двадцять восьма доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
30 Червня, 2022 р., 17:33
Як цифровізувати свій бізнес без значних фінансових вкладень під час війни, продовжити працювати та підтримувати економіку країни.
30 Червня, 2022 р., 14:05
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, виступила на заході Європарламенту, присвяченому боротьбі з порушеннями прав дітей. Вона поінформувала про численні злочини та порушення прав дітей російською федерацією, яка розв’язала неспровоковану загарбницьку війну на знищення проти Ураїни.
30 Червня, 2022 р., 13:35
Окупанти обстріляли 10 населених пунктів, вбили та поранили мирних мешканців.  Зруйновано та пошкоджено 13 житлових будинків, м’ясокомбінат, коксохімічний завод, автомобіль «швидкої допомоги», гаражі, лінію електромереж.