Краматорська районна державна адміністрація (військова адміністрація)
Донецька область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

02 Липня, 2022 р., 09:45
Розпочалася сто двадцять дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
01 Липня, 2022 р., 19:20
Центр протидії дезінформації при РНБО України пояснює як працює механізм ствердження у дезінформаційній кампанії.
01 Липня, 2022 р., 18:13
У разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання. Якщо померла особа була “військовим” пенсіонером, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п’ятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
01 Липня, 2022 р., 14:20
Зараз росія продовжує поширювати величезну кількість дезінформації, фейків і маніпуляцій. Їхня мета — деморалізувати українців та дискредитувати ЗСУ. Щоб завадити планам агресора, Мінцифра продовжує боротьбу на інформаційному фронті. Фахівці не лише залучають людей до спільної боротьби, а й навчають українців протистояти російській брехні.
01 Липня, 2022 р., 14:08
1 липня ВРУ ухвалила закон щодо особливостей судового провадження у справах про встановлення факту народження або смерті в умовах воєнного чи надзвичайного стану та на тимчасово окупованих територіях (реєстр. № 7310).
01 Липня, 2022 р., 11:03
Після перемоги над російським агресором Україна справедливо має стати членом Європейського Союзу, адже дорого платить за захист свободи та європейських цінностей. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час онлайн-спілкування з учасниками фестивалю 4GameChangers, що відбувся у Відні (Австрія).
01 Липня, 2022 р., 09:36
Розпочалася сто двадцять восьма доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
30 Червня, 2022 р., 17:33
Як цифровізувати свій бізнес без значних фінансових вкладень під час війни, продовжити працювати та підтримувати економіку країни.
30 Червня, 2022 р., 14:05
Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, виступила на заході Європарламенту, присвяченому боротьбі з порушеннями прав дітей. Вона поінформувала про численні злочини та порушення прав дітей російською федерацією, яка розв’язала неспровоковану загарбницьку війну на знищення проти Ураїни.
30 Червня, 2022 р., 13:35
Окупанти обстріляли 10 населених пунктів, вбили та поранили мирних мешканців.  Зруйновано та пошкоджено 13 житлових будинків, м’ясокомбінат, коксохімічний завод, автомобіль «швидкої допомоги», гаражі, лінію електромереж. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування